cjb101 cjb101
  • 26-05-2017
  • Mathematics
contestada

PLEASE HELP!!! I CAN'T DO THIS!! WILL GIVE BRAINLIEST!

PLEASE HELP I CANT DO THIS WILL GIVE BRAINLIEST class=

Respuesta :

ThomasTheTank
ThomasTheTank ThomasTheTank
  • 26-05-2017
The answer to your question is B.
Ver imagen ThomasTheTank
Answer Link

Otras preguntas

estimate the unit rate justify your answer $299 for 4 tires
what is the difference between 4X and X for evaluate both of these Expressions when x equal 2
The return on investment (ROI) from education is typically the highest for:
in milk town sales tax is 8%. if Mia brought a toy for $12.99 and a book for $39.99. how much more is the tax on the book then the toy?
-4/7 + (-4/3)!!!!!!!????
Use the commutative property of addition to write the related addition sentence
During the war, where did African Americans receive the best treatment? in factories in American cities in foreign countries in the military NextReset
Factor this expression 2x^2-13+18
What was controversial about Roosevelt’s 1937 Quarantine Speech? A) Roosevelt hinted that the US could not always remain neutral and might have to “quarantine”
Help I don't know this 5 grade homework