SansTheSkeltonUT
SansTheSkeltonUT SansTheSkeltonUT
  • 25-05-2017
  • Mathematics
contestada

Math help? 15 Points

Math help 15 Points class=
Relax

Respuesta :

pepetheskunkcat
pepetheskunkcat pepetheskunkcat
  • 25-05-2017
The answer is B. $0.25/1 oz.
Answer Link
sierravanesa
sierravanesa sierravanesa
  • 25-05-2017
its the third one  you divide 16 by 4  and thats $1  for 4 ounces 
Answer Link

Otras preguntas

What is the x-intercept of the line whose equation is 3x+5y=45 ? 0 45 9 15
please help me out thank you
find the sum 5 3/4 and 3 and 1/6 and show them how me how you got to work
A glass vase weighs 0.61 lb. How much does a similarly shaped vase made of the same glass weigh if each dimension is 2 times as large? Explain. A. 2.44 lb; the
Imagine that an electron in an excited state in a nitrogen molecule decays to its ground state, emitting a photon with a frequency of 8.88×1014 hz . what is the
Why do psychiatrists ask how many windows were in your childhood home?
Need help please!!!!!!!
What is equivalent to 2r+(t+r)? a. (t+r) b. 2rt+4r c. none of the above
Help on this sheet please there a picture
Why would maternal alcohol consumption have an epigenetic effect on the fetus?