Mathwiz1231
Mathwiz1231 Mathwiz1231
  • 24-05-2017
  • Mathematics
contestada

A box of 12 tacos cost $9.99. At this rate, how much does one taco cost

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 24-05-2017
One taco would cost about $1.20.
Answer Link

Otras preguntas

A house was painted blue and white.15 litres of white paint was used.What volume of blue paint was used,when the ratio of blue paint is 5:2​
Which of the following is more than novecientos? A. cien B. quinientos C. mil D. ochocientos
The law of diminishing marginal returns in a manufacturing plant of a fixed capacity implies that, eventually, employing rev: 06_26_2018 Multiple Choice one m
0 > 3x - 3 - 6 what is answer
Which angles are adjacent to each other
Rewrite in simplest form!!!!!
sorry that i ask for too much but I'm horrible at this ⭐-_-
My dear Fellow Clergymen, While confined here in the Birmingham City Jail, I came across your recent statement calling our present activities "unwise and untime
why it is that we inherit mitochondrial DNA ONLY from our mothers?
can an even function have an inverse function? if so give an example, if not explain why it's impossible can an absolute function value have an inverse function