You go to Target and see that they only have one 4-pack of Pepsi left. You look closer and see that there are only left in the box? The 4-pack is priced at $8.20. You go up to the cashier to ask if there is a discount price since there is one missing. She gives you a price of $6.60 Which price is the better deal? Show your work and show how much you will spend on each individual battle of Pepsi.