contestada

13. You went to the grocery store and spent $12.95. You bought milk for $3.49, eggs for
$1.98, cereal for $4.24, and bananas. How much did the bananas cost?

Relax

Respuesta :

Answer:

3.24

Step-by-step explanation:

add the milk, eggs and cereal then subtract it by 12.95