dominiquerodriguezz dominiquerodriguezz
  • 23-05-2021
  • Mathematics
contestada

HELP PLEASE. !!!!!!

HELP PLEASE class=
Relax

Respuesta :

2054099 2054099
  • 25-05-2021

Answer:

12

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

How does the volume of a cylinder with a radius of 3 units and a height of 12 units compare to the volume of a rectangular prism with dimensions 16 units x 16 u
This is for my music appreciation class.The two songs used were "Lose Yourself" by Eminem & "U Can't Touch This" by MC Hammer. What things were similar betw
A teacher wants to assign 4 of the 15 practice problems at the end of the lesson. How many different assignments are possible?
What is the value of the expression below when y=4? 3y2 + y +8
2.) A carpet costs P 146.75 per square meter. If you want to buy 9.5 meters of carpet, how much will you pay? a. What is asked in the problem? ? b. What are th
7. The perimeter of a right triangle is 60 cm and its hypotenuse is 25 cm. Find the area of the triangle. ​
A 2-yard piece of linen costs $18.54. What is the price per foot?
what figure of speech is, Cindy is a fish when she swims
Using the information in the table, draw a graph of the relationship between t, the time, and d, the total distance traveled by the train, for a trip that laste
find the value of x​