Seudónimo Seudónimo
  • 26-02-2021
  • Mathematics
contestada

Can someone pls help me with this?

Can someone pls help me with this class=
Relax

Respuesta :

andrewfugazzi1 andrewfugazzi1
  • 26-02-2021

Answer: It would be A because the base cost is three dollars with extra 150 per order

Step-by-step explanation:

Answer Link
Christievt2020
Christievt2020 Christievt2020
  • 26-02-2021
Answer: I would definitely go with A
Answer Link

Otras preguntas

Match each college credit option with its correct description
What does the slope tell us about someone pay
1. STOP: What things have you been doing on social media that you now realize will get in the way of career success? What part of your social media strategy is
Can someone help me answer this calculus I problem?
A train goes at a constant speed. If it covers 150 miles in 2 1/2 hours, How long would it take for that train to cover 270 miles?
What is the solution set?
What does Onbg mean?
There are 23 cats and 27 dogs what percentage are dogs
WILL GIVE THE BRAINLEST Explain why the answer you chose is correct.​
How do I delete a question?