contestada

POSSIBLE POINTS: 1
Your friend paid $22.75 for 7 ice cream cones. Which is the unit cost per ice cream cone?

Relax

Respuesta :

Answer:

$3.25 per cone

Step-by-step explanation:

$22.75/7 =3.25

Answer:

3.25

Step-by-step explanation: