ivoreecepda0821 ivoreecepda0821
  • 24-12-2020
  • Mathematics
contestada

helpmepleasethankyou:)

helpmepleasethankyou class=
Relax

Respuesta :

maddy837
maddy837 maddy837
  • 24-12-2020

Answer:

4 6-packs would cost $14.40

8 6-packs would cost $28.80

1 juice would cost $0.60

Answer Link

Otras preguntas

4/5 of what number is 60
Magnesium (Mg) is located to the right of sodium (Na) because Mg has.... a.) Less electrons b.) Less protons c.) Both a.) And b.) d.) None of the above.
The model A CDs burner burns 60 minutes of data in about 1.15 minutes. The model B CD burner Burns 60 minutes of data inanity 1.5 minutes. How much longer will
what is the name for the change in a stars spectrum when it moves wawy from the earth
Is 200 a whole number and a natural number
The model A CDs burner burns 60 minutes of data in about 1.15 minutes. The model B CD burner Burns 60 minutes of data inanity 1.5 minutes. How much longer will
Scientist A dissolved 1.0 kilogram of salt in 3.0 liters of water. Scientist B dissolved 2.0 pounds of salt in 7.0 pints of water. Which scientist made a more c
How did President Clinton react to Saddam Hussein's refusal to allow weapons inspections?
what is 6.51 divided by 3 estimated
ten thousand more than 300,000+90,000+5000+40