ryzofff ryzofff
  • 23-11-2020
  • Mathematics
contestada

If Store C sells at 18 for $6.00. What is the unit price for store C?

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 23-11-2020

Answer:

tftrtr ytrtrtr rtrtr

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

What's a subarctic region
order the following. decimals. from greatest to least. 0.07, 1.06, 0.109, 0.90, 0.601
The second one please I need help quicj
Nosotros no__emocionados
which statement is true 500 is 10 times as much as 50 50000 is 1000 times as much as 5
What is the most basic reason Christians began to build church buildings, or have them built?
Express 9.39 · 109 seconds in terms of days
If Rodney bikes 190 miles every 4 days how many miles would he bike in 6 days
What is negative 1 over 12 - negative 3 over 4
show steps how to divide 1000 by 350