macksgirl1 macksgirl1
  • 21-10-2020
  • Mathematics
contestada

I need help getting the answer

I need help getting the answer class=
Relax

Respuesta :

madiecapelli madiecapelli
  • 21-10-2020
1.) $0.22
2.) $0.19
you just divide the price by the # of tortillas
Answer Link

Otras preguntas

easy :) solve any ones you want
Plz help me with this
Could someone help me please
What is an example of a document that can be created using a mail merge?business letterstable of contentstemplatesbrochure​
The manufacturer of south face sells jackets to retail stores for $120 each, and it requires the retail stores to charge customers $150 per jacket. any retailer
The primary source of energy in Global Earth Climate is the industrial activity. True or False
Can anyone else please
which quantity in the equation E=MC^2 represents the speed of light?A. C.////B. S.//C. M.//D.E. HELP FAST!!!!!!
Analyze the graph, please help me
Help help help on this