wefjow wefjow
  • 24-08-2020
  • Mathematics
contestada

HELP! WILL GIVE BRAINLIESY.

HELP WILL GIVE BRAINLIESY class=

Respuesta :

purerose03
purerose03 purerose03
  • 24-08-2020
$1.00 for each tube of toothpaste
Answer Link
aryaguptabg
aryaguptabg aryaguptabg
  • 09-02-2021

Answer:

$1 for one tube

Step-by-step explanation:

Ratio is 10:10

if you keep on reducing it

you will eventually get to 1:1

Therefore, the answer is $1 for one tube

Answer Link

Otras preguntas

Consider the properties of ionic and covalent compounds. Why do you think ionic compounds form crystals and covalent compounds form molecules?
What is the x-intercept of the graph shown below? A (0, -6) B. (-6,0) C.(0,3) D.(3,0)
William was parasailing at about 900 feet in the air while a shark swam directly below him at 30 feet below the surface of the ocean. How far is William from th
What is Tybalt's attitude toward Benvolio?
what were some of the reasons for the decline of the Lowell textile mills
The odds of winning a goldfish toss game are 1:49. The probability of winning a claw game is 30%. Which game gives you a better chance of winning? Explain.
what was shay's rebellion
Expand and simplify: (2x-3)2
PLEASE HELP NOW Which social media marketing concept engages visitors, getting them to revisit your website and tying them to offline events for the benefit of
What is 20% of $3,500 ?