shay6a6jacksYayamy
shay6a6jacksYayamy shay6a6jacksYayamy
  • 21-07-2016
  • Mathematics
contestada

if four lamps cost $120.00 what is the average cost per lamp?20.0025.0030.0035.0040.00

Respuesta :

Jisallyouget
Jisallyouget Jisallyouget
  • 21-07-2016
The cost of 1 lamp is $30
Answer Link

Otras preguntas

A patient arrived at the pediatric emergency department with complaints of flank pain. Flank pain, is pain in the lower back. After careful assessment of the pa
Tell whether (-3, 3) is a solution of the system.​
Help pleaseee...A grocery store sells a bag of 7 oranges for $4.48. If Khloe spent $6.40 on oranges, how many did she buy?
Thirty-five more than .8 times a number is the same as 43 less than the product of -7 and the number
Simplify 6x+2(-9+8x)
Which statement best explains the significance of the Mayflower Compact
what is -42+8+17 and what is 37+(-21)+(-16)
what is the meaning of mean​
Answer number five and six (answer six if u want to) 14 points
The sum of - 4 and twice a number.