Relax

Respuesta :

Answer:

$7.00

Step-by-step explanation:

cost of the apple: $0.75

cost of apricots: $1.50

cost of cherries: $3.25

cost of the bananas: $1.50

Add all the costs: $0.75 + $1.50 + $3.20 + $1.50 = $7.00