javierog
javierog javierog
  • 21-05-2019
  • Mathematics
contestada

Please help!!!!!!!!!!

Please help class=

Respuesta :

TheBlueFox
TheBlueFox TheBlueFox
  • 21-05-2019

The cost of 1 pound of cashew nuts would be 4 dollars.

You divide 32 by 8

Answer Link

Otras preguntas

why did plantation owners think they needed slaves
Why was georgia important to martin luther king jr?
What process makes it easier to share world literature across countries and cultures?
a machine in which the input force is equal to the output force has a mechanical advantage of
Can someone help me?
The gas phosphine (PH3) is used as a fumigant to protect stored grain and other durable produce from pests. Phosphine is generated where it is to be used by add
amelia knits 1/10 of a scarf in 48 minutes. What fraction of a scarf can she knit in an hour? Show work and tell the steps!
how many centermiter are foot
summary of zlata"s diary
The atomic number of an element is determined by the number of