lbalcazar09pem2y8 lbalcazar09pem2y8 25-10-2018 Mathematics contestada stretch your thinking bottles of water are on sale at two stores food mart is selling 12 bottles for $3.66 shop Center is selling 6 bottles for $2.10 at which store does it cost less to buy one bottle of water?