cuevasidalip1z54k
cuevasidalip1z54k cuevasidalip1z54k
  • 22-05-2018
  • Mathematics
contestada

the costs $6.25 /received $13.75

Respuesta :

dillon914466
dillon914466 dillon914466
  • 22-05-2018
The answer I’m guessing is $20.00
Answer Link
danaz1
danaz1 danaz1
  • 22-05-2018
Yeah the answer is $20.00
Answer Link

Otras preguntas

what is the purpose of using a common item in a simulation​
how does priestley use gerald croft's status to show his ideas about society?
How can I solve this? Show work please
the ancient cilvizations of Mesopotamia,egypt,and china had which of the following in common?​
Solve for the variable I’m 6/18 = x/36
Please help, the answer is c right!
At what type of boundaries do earthquakes occur? List a location where they are common.
How did british companies treat american customers after the revolution
Kneisl's Mountain Adventures store is having a sale on carabiners. During the ... During the sale, you can buy 4 carabiners for $29.60. What is the unit price
anyone good in music?​