hmelanie578
hmelanie578
22-01-2021
Mathematics
contestada
please answer for 20 points
Respuesta :
tyguy2025
tyguy2025
22-01-2021
Answer:
c. [tex]x^{2}[/tex]
Step-by-step explanation:
Answer Link
jr001
jr001
22-01-2021
The answer is C
Same things person said above
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 84+ )
Otras preguntas
Brainliest to the answer A 5-pack of plastic rings costs $0.60. What is the unit price?
Round each number to the nearest ten 24. 311. 107
Alguien que me ayude porfa
What is the Capital of TX?
Saving money for a house is a . Saving money for a rainy day or an emergency is a . Saving money for retirement is a .
what data this investigation supports the claim that soil does not provide most of the materials plant needs to grow?
What happens to an object's atoms when the object becomes positively charged?
Marco needs to buy cat food. At the nearest store, 6 bags of cat food cost 19.50. How much would Marco spend on 3 bags of cat food. proportional relationships
1.If P ={ a, b, c, d, e,f g} Q = { a, c, d, f} and R = { d, e ,f, g, h, i,j} Then ( P Q) =2.T ={p,q,r,s,t} . The number of subsets of T is?
Help! Im trying to plan a dystopian novel but I dont have anywhere to start. Any story suggestions? ( trying to make it about a group of girls )