Ashlynzuraff
Ashlynzuraff Ashlynzuraff
  • 22-10-2020
  • Mathematics
contestada

In 2016, the cost of 2 ounces of pure gold was $2,640. Determine the cost for 1, 3, and 4 ounces of gold.

Relax

Respuesta :

1150242
1150242 1150242
  • 22-10-2020

19, 85, and 182 i am cool YEE YEE BRAINLYEEST PLES

Answer Link

Otras preguntas

Which of the following is protected by under the First Amendment?
An angle measures 125 through what fraction of a circle does the angle turn
Intellectual or physical contributions of humans to the economy are examples of A. human resources. B. capital resources. C. natural resources. D. non-renewable
The countries of the Arabian Peninsula have these things in common. Arabian Desert desert terrain dry climate fertile farmland petroleum reserves plentiful prec
what does ROY G. BIV stand for
Veins have a much lower blood pressure than arteries. Which of these prevents backflow of blood in veins? A.pressure applied by the heart B.one–way valves in ve
Does sound travel faster in hot or cold air?
What is the problem of global warming
What type of Bond exist in a molecule of hydrogen Iodide
2p x 63=396 what is the value of p??