A package of 6 pairs of insulated gloves costs $49.74, What is the unit price of the pairs of ​?
The unit price is ​$
nothing per pair of .

Relax

Respuesta :

Answer:

8.29

Step-by-step explanation:

Answer:

8.25? I'm so sorry i guessed

Step-by-step explanation: